HTML Free Code
   
  Mire Se Vini
  {|աաա.ցεռէկ-ĸร.թﻪ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;ցε.էl|}
                                       

 

 Copyright © 2009     By GenTy And By Mali Hacker

 Mali Hacker Is 1 In The World
                                                    
 

 

KoSoVa

 
         

AlboKinG

Lajmet e mëngjesit 09:00

AlboKinG

Info 110:00

AlboKinG 

Lajmet qendrore 19:30

AlboKinG

Çdo të diel prej 20:10

AlboKinG

Çdo të hënë prej 20:10

AlboKinG

Çdo të premte prej 21:00

AlboKinG

Çdo të shtune prej 21:00
RTKSort Plus
Prrallë Me Tupan
Livescore

   
 
Programe
Fjalor Shqip-Anglisht
Programi drejtshkrimor
Zone Alarm 7 Antivirus
XP Tools 6.8
Win. XP Manager
XSoft Spy SE
No Adware
Speed Startup
ParetoLogic Antispyware
Win Zip Pro
Win RAR 3.62
   
COSMO  (KTV)
Rubikon (KTV)
Deja Vu (top channel)
Fiks Fare (top channel)
Top Show (top channel)
Top Story  (top channel)
Jeta në Kosovë- Të Premten
       


Tani mund të thuhet që lufta e browserave po ndizet sërish. Pikërisht pasi Google vendosi në dispozicion browserin e tij Chrome në versionin beta, sërish, edhe Microsofti nuk ka vonuar dhe ka bërë të ditur që do lëshojë edhe ai versionin Internet Explorer 8.


Lajmet e fundit:
BalkanInsight: UCK-ja ka pasur kampe torturash
Kupa e UEFA-s: Verderi gjunjezon Udinezen (VIDEO)
Gjykata e Larte pushon ceshtjen Basha
Plagoset nje polic ne qender te Shkupit
Ne Qendren e Klinikave ne Shkup do te ndertohet xhami
Qeveria e Kosoves hedh poshte pohimet e BBC-se
The Economist: Sulmi ndaj te pasurve
Greqi, sulm ne nje shkolle, 4 te plagosur
De Kermabon sot viziton Tiranen
Facebook e Twitter rrisin numrin e aksidenteve
Moti    Tiranë Tirane    Prishtinë Prishtine    Shkup
         Ne Video Mund Te Na Shikoni Ne Youtube ja linku :http://www.youtube.com/watch?v=OIb2vSV-Uek
   

 

  
 
Kuizi i yjeve - Kush do të bëhet Yll!

Lojë online, kuiz enciklopedik me pyetje dhe përgjigje si dhe sqarime në rast të gabimeve.

Luani këtë lojë duke klikuar këtu

 
  | Ju Mire Presim | 40720 visitors (117540 hits) Ne Web Faqe Byy GenTy  
 
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free