HTML Free Code
   
  Mire Se Vini
  Gjeja Ip
 

Per Ti a Gjetur Ip Dikujt Ne Msn Mjafton Vetem Te Flisni Me Te Disa Fjal Tung Qa Po bon a je mir pastaj aj kur te kthen pergjigje ju hyni run shkruani cmd hapet nje dritare e zez shkruani netstat shtypni eenter dhe do dalin ip e personit qe ke biseduar me te

 Postimi nga Mali Haack

 
  Byy GenTy  
 
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free