HTML Free Code
   
  Mire Se Vini
  Si te kthejme PC mbrapa
 
Si te kthejme PC mbrapa me system restore

Si mundeni me rikthy PC tuaj nje Muaj Mbrapa !!

Per me kthy PC tuaj nje muaj mbrapa apo me shume se nje muaj duhet me ane te kesaj metode

start>programs>accessories>system tools> system restore

pasi te klikoni system restore ju hapet nje faqe dhe pastaj klikon next tani me ane te ketyre shenjave >< e kqyre se ne qfar kohe mundesh me rikthy pc-n

Kompjuterin mund ta ktheni ne gjendjen e meparshme deri ne daten e formatizimit.

Nqs nuk e kini automatic ateher duhet te shkoni tek ( creare a restore point

 

 
  Byy GenTy  
 
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free